Ai fshiu foton ku e mbante në prehër, motra e Lori Hoxhës i bën komentin qe po cmend rrjetin Vis Bajraktarit

309

Prej disa javësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë, por disa detaje kanë treguar se dyshja i ka dhënë fund lidhjes.

Detaji që vërteton që Lori dhe Visi nuk jan më në një lidhje është se nëse shfletoni profilin e Vis Bajraktarit do të vini re se fotoja e fundit me Lorin, është fshirë prej aty.

Ajo ishte ulur në prehrin e tij dhe ai i kishte vënë dorën tek vithet.

Sipas lajmeve që po qarkullojnë në media, Lori ka nisur një lidhje të re pas ndarjes me Visin.

Motra e vogël e Lori Hoxhës, Redia, i ka komentuar Visit në foton e fundit që ai ka postuar.

“Hajde hajde”,-i ka shkruar ajo.

“Mprit”,-ia ka kthyer ai.

Ka dyshime të forta se dyshja nuk janë ndarë por po kalojnë një krizë të çastit, ose Redia ruan marrëdhënien e mirë me të, pavarësisht gjendjes së marrëdhënies të së motrës me Visin.