Home Fun Aksesorët që janë në trend këtë verë

Aksesorët që janë në trend këtë verë

0
Aksesorët që janë në trend këtë verë

“Swarovski” prezanton koleksionin e ri

“Swarovski” prezanton koleksionin e ri

Stina e verës po afron dhe bashkë me të vijnë edhe linjat e reja të veshjeve, çantave, këpucëve si dhe aksesorëve.

Kompania e aksesorëve “Swarovski” në koleksionin e ri të tyre, “No Regrets” ka zgjedhur të sjellë aksesorë me plotë ngjyra, përcjell rtv21.tv

Në koleksionin e ri hyjnë: vathët, unazat, byzylykët, të cilët janë të disajnuar me kokteje, akullore dhe kristale./21Media

Loading...