Home Lajme Aksi*dent me fatalitet në Elbasan, makina përplas 24-vjeçarin dhe largohet

Aksi*dent me fatalitet në Elbasan, makina përplas 24-vjeçarin dhe largohet

0
Aksi*dent me fatalitet në Elbasan, makina përplas 24-vjeçarin dhe largohet

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Metalurgji.

Në fshatin Katund i Ri, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin G.H., 24 vjeç.

Mësohet se viktima ka qenë banor i Elbasanit.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit që shkakoi aksidentin. /tch