Home ShowBizzz Alban Skenderaj ka një befasi për të gjithë fansat

Alban Skenderaj ka një befasi për të gjithë fansat

0
Alban Skenderaj ka një befasi për të gjithë fansat

 

Alban Skenderaj është një artist shqiptar mjaft i pëlqyer për llojin e muzikës që bën, por edhe për koncertet e veçanta që i organizon, duke sjellë për publikun muzikë ‘live’ nga bagazhi i tij i pasur muzikorë.

Pas koncertit të suksesshëm në Prishtinë, ka kohë që ai ka paralajmëruar koncert nëTiranë.

Koncerti është paralajmëruar për datën 27 shtatorë, por pas shumë kërkesash për pjesëmarrje nga fansat, së fundmi Albani ka bërë të ditur se do të vazhdojë me 2 net rresht, pra koncerti do të vazhdoj edhe me 28 shtatorë me natën e dytë.

“Te dashur miq. Shume njerez me kane shkruar! Mbas shume kerkesave dhe sondazhit te fundit qe hapem vendosem te shpallim nje nate te dyte te koncertit, te nesermen, e shtune, date 28 shtator! Une sinqerisht cdo here jam i mrekulluar dhe mirenjohes pafund!

Biletat e koncertit do te dalin neser paradite, e shtune nga ora 09:00 e ne vazhdim.

Ju lutem brenda mundesive te mos vononi te siguroni biletat tuaja kete here pasi interesimi eshte i madh dhe eshte 100% e sigurt se nuk do te kete nje nate te trete!
Faleminderit te gjitheve!” : Ka shkruar në paralajmërimin e tij Alban Skenderaj.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Alban Skenderaj ka një befasi për të gjithë fansat”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...