Home ShowBizzz Albatrit Muqiqi zbulon pak hapësirë brenda shtëpisë

Albatrit Muqiqi zbulon pak hapësirë brenda shtëpisë

0
Albatrit Muqiqi zbulon pak hapësirë brenda shtëpisë

 

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi është emër mjaft i lakuar në mediat rozë për profesionin që ka, po ashtu edhe rreth jetës private.

Ai dhe gruaja e tij Egzona janë mjaft të anagzhuar në dy profesione të ndryshme.

Po ashtu, çifti kalojnë jetë luksoze dhe të lumtur në praninë e tre fëmijëve.

Në mëngjesin e sotëm këngëtari publikoi një imazh të binjakëve, me ç’rast zbuloi edhe një pjesë të shtëpisë e që duket mjaft mirë e rregulluar.

Ndryshe, përkushtimin si burrë dhe baba i përkushtuar, Albatriti shumë herë e dëshmon përmes postimeve në rrjete sociale. /Kosovarja/

 

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Albatrit Muqiqi zbulon pak hapësirë brenda shtëpisë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...