Home ShowBizzz Albatriti e Egzona i ngatërrojnë stinët

Albatriti e Egzona i ngatërrojnë stinët

0
Albatriti e Egzona i ngatërrojnë stinët

 

Padyshim që emrat e tyre tanimë janë të dëgjuar e të përfolur tej mase shkruan “Kosovarja”.

Fjala është për familjen e madhe të Nysret Muqiqit, pra për Egzonën dhe Albatritin.

Të dy janë duke korrur suksese në fushat e tyre, Albatriti në muzikë, kurse Egzona në biznes.

Dyshja kanë një stil të veçantë, ku shpeshherë kombinohen ndërmjet veti.

Por, në imazhin e fundit Albatriti e Egzona zhgënjejnë me veshjen ku nuk kombinohet aspak.
Albatriti në maic, Egzona në duks, si duket kanë ngatërruar stinet. /Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Albatriti e Egzona i ngatërrojnë stinët”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...