Home ShowBizzz Alketa Vejsiu çdo herë me stil, në fustan të kuq shëndrit

Alketa Vejsiu çdo herë me stil, në fustan të kuq shëndrit

0
Alketa Vejsiu çdo herë me stil, në fustan të kuq shëndrit

Moderatorja e njohur dhe shumë e suksesshme, Alketa Vejsiu është goxha aktive në rrjetet sociale

Imazhet që ajo poston komentohen dhe nuk kalojnë asnjëherë pa vëmendje, e njohur për jetën e saj luksoze edhe veshjet e saj janë çdo herë me shije, shkruan Indeksonline

Edhe në së fundi ajo publikoj disa fotografi ku dukej mjaft mirë dhe si çdo herë në formë të shkëlqyer

Ndryshe, Alketa është prezente me emisionin e saj të përjavshëm ‘Në kurthin e Pitter Pan