Home ShowBizzz Alketa Vejsiu nis pushimet, publikon pamje përrallore nga plazhet italiane

Alketa Vejsiu nis pushimet, publikon pamje përrallore nga plazhet italiane

0
Alketa Vejsiu nis pushimet, publikon pamje përrallore nga plazhet italiane

 

Pas përfundmit të emisionit të fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan”, moderatorja shqiptare ka gjetur pak kohë për pushime.

Ajo ka vendosur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, duke zgjedhur kështu si destinacion Italinë, ashtu si një pjesë e madhe e shqiptarëve.

Në Instagram, moderatorja e ekranit shqiptar ka publikuar pamjet mahnitëse nga vendi ku po pushon.

“Dhe pastaj në Itali, më e bukura nga të gjitha”, shkruan Alketa Vejsiu në një nga fotografitë e publikuara.

Vejsiu vazhdon të mbetet njëra nga moderatoret më të dashura për publikun, ku edhe këtë vit ishte prezantuese e emisionit “Në kurthin e Piter Pan”. /GazetaBlic

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Alketa Vejsiu nis pushimet, publikon pamje përrallore nga plazhet italiane”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...