Home ShowBizzz “Alone” – kënga e re nga Sergio (VIDEO)

“Alone” – kënga e re nga Sergio (VIDEO)

0
“Alone” – kënga e re nga Sergio (VIDEO)

 

Sergio ka publikuar një këngë të re.

Këngëtari nga Durrësi, lëshoi projektin me titull “Alone” në shoqërinë e një videoklipi xhiruar në pishinë, shumë veror.

Muzikën e ka punuar Alfred Sula ndërkaq tekstin e ka shkruar Muma dhe vet artisti.

Klipin e realizoi Entermedia, produksioni me të cilin Sergio ka kohë që punon./Prive.al

 

——————————————–
Ju pëlqeu ““Alone” – kënga e re nga Sergio (VIDEO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...