Andrra i do shumë zbukurimet e festave, ka shkuar në një vend përrallor sonte

213

Andrra është tashmë shumë e njohur për publikun.
Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e të shumta.
Sot ka publikuar një foto, ku vendi në të cilin ka shkuar është i zbukuruar për mrekulli.
Duket se Andrra i do shumë festat e fundvitit dhe zbukurimet që bëhen gjatë tyre./ORAinfo/