Home ShowBizzz Anulohet koncerti i Taynës në Ulqin, kjo ishte arsyeja (FOTO)

Anulohet koncerti i Taynës në Ulqin, kjo ishte arsyeja (FOTO)

0
Anulohet koncerti i Taynës në Ulqin, kjo ishte arsyeja (FOTO)

 

Tayna ishte e rezervuar mbrëmë të performonte në njërin nga klubet më të mëdha në Ulqin, por fatkeqësisht, reperja nuk ishte e pranishme.

Koncerti u anulua dhe Tayna tregoi shkakun.

Ajo hyri në Instagram për t’i njoftuar të gjithë se nuk kishte mundësi të ishte e pranishme për shkak të trafikut të dendur.

Tayna I kërkoi falje publikut dhe iu premtoi një herë tjetër.

Më poshtë postimi i saj i plotë./Prive.al

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Anulohet koncerti i Taynës në Ulqin, kjo ishte arsyeja (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...