Home ShowBizzz Arbenita vjeshtën e bën pranverë

Arbenita vjeshtën e bën pranverë

0
Arbenita vjeshtën e bën pranverë

 

Arbenita Ismajli, emër ky i njohur dhe jashtëzakonisht i përfolur në mediat rozë.

Modelja bukuroshe përveç famës që mori si e dashura e reperit Fero ajo njihet për linjat trupore dhe fotografitë bombastike që realizon, shkruan “Kosovarja”.

Arbenita arrinë gjithherë të marrë vëmendjen e publikut me veprimet e saj shpeshë interesante dhe ekstravagante.

Thjeshtë nuk i bëhet vonë, e re, e bukur e cila shijon jetën në maksimum.

E së fundi ka ndarë një fotografi me një fustan ngjyrë vjollce të lehtë e kombinuar me lule, tipik pranveror.

Kështu bukuroshja me këtë veshje sjellë pranverën në vjeshtë./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Arbenita vjeshtën e bën pranverë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...