Home ShowBizzz Arbnora Ademaj lë nën ‘hije’ të gjitha, mahnit me dukjen e fundit

Arbnora Ademaj lë nën ‘hije’ të gjitha, mahnit me dukjen e fundit

0
Arbnora Ademaj lë nën ‘hije’ të gjitha, mahnit me dukjen e fundit

Arbnora Ademaj është ish-missi i njohur kosovar që u bë tejet e përfolur në publik që daljen e parë.
Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në emisione të ndryshme televizive, përcjell ORAinfo.      
Paraqitjet e Arbnorës plot stil dhe linjat e saj në ‘top formë’ e bëjnë të jetë tejet e komentuar.
Ajo ështëshumë aktive në rrjete sociale.    
Së fundi, Arbnora ka publikuar disa imazhe ku shfaqet më në formë se kurrë./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Arbnora Ademaj lë nën ‘hije’ të gjitha, mahnit me dukjen e fundit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...