Arbnora dhe Taulanit publikojnë foto në momente intime!

136

Taulant Xhaka është futbollisti i njohur shqiptar e që është i njohur pothuajse në të gjithë botën.
Ai dhe e fejuara Arbnora janë shumë të përfolur jo vetëm në publikun shqiptar por edhe nga publiku dhe mediat e huaja, përcjell ORAinfo.    

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë me njëri-tjetrin.
Së fundi, në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai ka publikuar disa foto me të dashurën e tij duke e puthur në buzë.
‘Të dua gjithçka e imja‘, ka shkruar Taulanti në foto. /ORAinfo/