Home ShowBizzz Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot

Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot

0
Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i përfolur në publik.
Çifti janë martuar shumë vite më parë dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.      

Ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.    
E gjatë kësaj kohe Ariana është shumë aktive në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...