Home ShowBizzz Arta Bajrami në top formë

Arta Bajrami në top formë

0
Arta Bajrami në top formë

 

Të gjithë sytë kah Arta Bajrami.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Arta Bajrami, rrëmbeu vëmendje me fotografitë e fundit.

Bukuroshja shqiptare shfaqet shumë elegante me një fustan të gjatë, ku vë në pah linjat perfekte trupore.

“S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit i Artës. Këtë projekt e publikoi më 16 korrik dhe numëron mbi 700 mijë klikime.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Arta Bajrami në top formë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...