Home ShowBizzz Arta fotografohet para pasqyrës, turpin e saj do t’i dëshironte çdo femër

Arta fotografohet para pasqyrës, turpin e saj do t’i dëshironte çdo femër

0
Arta fotografohet para pasqyrës, turpin e saj do t’i dëshironte çdo femër

Është e njohur për zërin e saj unik.
Përveç zërit, këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Arta Bajrami, është e njohur edhe për linjat e saj përfekte.    
Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit të bëra nga këngëtarja prishtinase.
Bukuroshja shqiptare shfaqet shumë elegante me një fustan të gjatë, ku vë në pah linjat perfekte trupore.  
“S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit i Artës. Këtë projekt e publikoi më 16 korrik dhe numëron mbi 700 mijë klikime. /ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Arta fotografohet para pasqyrës, turpin e saj do t’i dëshironte çdo femër”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...