Home ShowBizzz Artisti i Threedots, tërhiqet nga muzika! (FOTO)

Artisti i Threedots, tërhiqet nga muzika! (FOTO)

0
Artisti i Threedots, tërhiqet nga muzika! (FOTO)

 

Deri këtu ishte…

Artisti i njohur i Threedots, kompanisë së madhe muzikore, hoqi dorë nga muzika.

Bëhet fjalë për DJ e njohur Vik Kraja, i cili përkujdesej për t’i lëshuar hitet e Flori Mumajesit, bashkë në turne.

Ai shkroi në Instagram se është lodhur dhe se deri këtu e kishte por Viki dha edhe arsyen dhe ju mund ta lexoni më poshtë./Prive.al

                   View this post on Instagram                            

Pas gjithe ketyre viteve te bukura ne nje industri qe shemtohet cdo dite e me shume ndihem shume i lodhur shpirterisht. Lodhur nga njerez te paafte qe marin persiper gjithshka dhe sbejne asgje. Klube qe bejne pazare tregu çam ose medreseje. Artista me ego te madhe dhe zotesi te vogel. Dj me endra te mdhaja sa nje gram. Jam i lodhur me kte gje qe po ma shpif arsyen pse desha te behesha dj. Po e mbyll kapakun e tenxheres dhe do e hap kur te jet djegur gjella nje her e pergjithmon. Deri atehere kismet shihemi. ❤

A post shared by DJ VICKY (@vikkraja) on

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Artisti i Threedots, tërhiqet nga muzika! (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...