E shtunë, Prill 21, 2018
Home Authors Posts by Fiks AL

Fiks AL

1268 POSTS 0 COMMENTS

“Çdo ti që vjen e na merr punët?!” Ermali sulmon moderatoren...

Ermal Mamaqi nuk është kursyer dhe e ka "akuzuar" drejtpërdrejt për "VJEDHJE". Dihet tashmë që Almeda Abazi ka ndërtuar jetën e saj në Turqi ku...

Visar Ymeri zbulon se si e fuste Vetëvendosje gazin lotsjellës në...

Ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka folur për të kaluarën e tij me Vetëvendosjen. Tash anëtar i Grupit të Deputetëve të Pavarur, Ymeri ka rrëfyer...

‘A të gjeti Tolgahan të virgjër?’ Kejvina e pyet TROÇ fare...

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman kanë një bazë fansash shumë të madhe edhe në Shqipëri dhe në Turqi. Ata janë shumë të komentuar edhe në...

Familja e dy djemve kosovarë që u zhdukën në Gjermani i...

Të enjten, më 19 prill, në Borsdorf pranë Leipzigut të Gjermanisë, ishte ngritur alarmi se ishin zhdukur dy fëmijë, vëllezërit Leotrimi 11 vjeç dhe...

Horoskopi ditor – 22 Prill 2018

Dashi Në dashuri, nëse marrëdhënia në çift ka tendencë të vazhdojë me kontradikta, faji është rutina e përditshme. Mundohuni ta bëni lidhjen tuaj më të...

Rrëfimi i familjes së 9 vjeçares që u shërua nga Hetem...

Rezultatet e para të recetës së medituesit, Hetem Ramdani, dalin shëruese për një fëmijë. Një fëmijë në Gjilan ia pa hairin recetës së medituesit...

‘Raportet vëllazërore’, Vuçiq i shkon Erdogan-it në vizitë me 5 ministra

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan dhe ai serb, Aleksandar Vuçiq janë parë shumë të afërt mes vete. Madje Serbia po vazhdon të mbetet si...

Pacolli e bën Ambasador në Gjermani vëllain e Armend Zemajt, Astritin

Hashim Thaçi kishte graduar vëllain e Armend Zemajt, Astritin në vitin 2016 në pozitën e Zëvendësambsadorit në Ambasadën e Gjermanisë. Ndërkohë, Behgjet Pacolli e...

Emocionuese: 40 vite pa e parë familjen, indiani gjen adresën e...

Një indian i zhdukur për 40 vjet ka pasur një ribashkim emocional me familjen e tij pasi në një video të publikuar në YouTube...

Niset nga Prishtina për në Sarandë, vdes në autobus

Një 56-vjeçare I cili ishte nisur për në Sarandë, gjeti vdekjen në autobusin në të cilin po udhëtonte. Ngjarja u shënua paraditen e kësaj të...