Home ShowBizzz Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni çka bëjnë kur takohen

Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni çka bëjnë kur takohen

0
Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni çka bëjnë kur takohen

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.
Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.    

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.
E duket se ata të dy gëzojnë raporte shumë të mira edhe pas serialit dhe mediet turke flasin për një raport më shumë se vetëm miq.
Këtë e dëshmojnë edhe imazhet ku ata shihen të përqafuar pasi janë takuar./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni çka bëjnë kur takohen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...