Home ShowBizzz “Barëshi” baba i lumtur, kalon kohë me vajzat e tij

“Barëshi” baba i lumtur, kalon kohë me vajzat e tij

0
“Barëshi” baba i lumtur, kalon kohë me vajzat e tij

 

Nihat Altinkaya apo siç njihet me rolin e “Barëshit”, në serialin “Mos ma lësho dorën” me profesionalizmin e tij i shumë shpejt arriti t’i rrëmbej zemrat e shikueseve të serialit.

Në rolin e “Barëshit” aktori shfaqet si një biznismen i njohur në Turqi, baba i cili kujdeset për fëmijët e tij i vetëm.

  

  

Por, në jetën reale 40 vjeçari është një baba majft i lumtur dhe i përkushtuar për dy vajzat e tij.

Duke u bazuar në postimin e fotografive ai duket se shumicen e kohës e kalon bashkë me to.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktorit me vajzat e tij.

Kujtojmë se, Nihati është martuar në vitin 2010 me Imre Altınkaya dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur familjare.

 

——————————————–
Ju pëlqeu ““Barëshi” baba i lumtur, kalon kohë me vajzat e tij”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...