Home ShowBizzz Beatrix tregon këmbët seksi

Beatrix tregon këmbët seksi

0
Beatrix tregon këmbët seksi

Ajo nuk del shpesh nëpër rrjetet sociale, por zakonisht sjell foto shumë seksi

Kjo është Beatrix Ramosaj, e cila me anë të disa fotove ka treguar se pos gjoksit të saj seksi ka edhe këmbë të tilla.

E sot ajo ka ardhur me disa foto që i ka bërë në tunelin e Kalimashit në Rrugën e Kombit ku nuk ka hezituar që të dal dhe të tregoj se ajo di të jetë seksi edhe gjatë rrugës së saj.

Këngëtarja, e cila nuk ka lansuar këngë kohëve të fundit, pritet që këtë vit të vij me risi të reja, derisa aktivitetin e saj ajo vazhdon ta këtë në rrjetet sociale. /GazetaExpress/