Home ShowBizzz Bebe Rexha viziton Shqipërinë pas tërmetit, mezi mban lotët

Bebe Rexha viziton Shqipërinë pas tërmetit, mezi mban lotët

0
Bebe Rexha viziton Shqipërinë pas tërmetit, mezi mban lotët

Para pak ditëve Shqipëria është goditur nga një tërmet që solli tragjedi të madhe për vendin.
51 persona kanë humbur jetën e shumë të tjerë mbetën të traumatizuar e në qiell të hapur, përcjell ORAinfo.      
Në këto ditë fatkeqësie Shqipërisë i është vënë në ndihmë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha.
Ajo sot ka ardhur në Shqipëri, dhe ka vizituar të prekurit nga tërmeti.    
E në fotot e publikuara shihet se Bebe mezi mab lotët./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Bebe Rexha viziton Shqipërinë pas tërmetit, mezi mban lotët”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...