Bes Kallaku tallet keq me këngën e Xhensilës dhe Pirros

208

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe kantautori Pirro Çako publikuan para disa javësh baladën ‘Sekreti im’, një këngë që u pëlqye nga fansat. Ka qenë Bes Kallaku ai që ka sjellë një ‘cover’ në versionin humoristik të kësaj kënge.

Ai shfaqet në makinën luksoze teksa duket i veshur si një ‘Nonë nga Bupqi’  dhe këndon me të folurën karakteristike këngën e partneres së tij.