Home ShowBizzz Bes Kallaku zbulon ndryshimin që ka pësuar nga adoleshenca

Bes Kallaku zbulon ndryshimin që ka pësuar nga adoleshenca

0
Bes Kallaku zbulon ndryshimin që ka pësuar nga adoleshenca

 

Bes Kallaku është një nga aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri me një karierrë shumë të gjatë në television.

Ai gjithnjë është përpjekur që difektet e përditshme tona t’i shfaqë hapur në realitet pa asnjë kompleks.

Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit e tij, të cilët e vlerësojnë shumë për sinqeritetin, një foto të disa viteve më parë. Në foto shkruan “Para se me rregullu dhëmbët dhe para se me u mbyll gjuetia.”

Epo ajo çfarë na ka ngelur është vetëm të falenderojmë Besin për sinqeritetin.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Bes Kallaku zbulon ndryshimin që ka pësuar nga adoleshenca”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...