Home ShowBizzz Beyoncé ruan me ngulm privatësinë e saj, mirëpo publikohen foto të binjakëve të saj

Beyoncé ruan me ngulm privatësinë e saj, mirëpo publikohen foto të binjakëve të saj

0
Beyoncé ruan me ngulm privatësinë e saj, mirëpo publikohen foto të binjakëve të saj

 

Beyoncé është një nënë e përkushtuar e tre fëmijëve, dhe ndërsa ajo shpesh është fotografuar jashtë dhe me vajzën e saj më të madhe, Blue Ivy, binjakët e saj janë mbajtur jashtë syrit të publikut.

Sidoqoftë, gjatë fundjavës, këngëtarja e Lemonade u fotografua me Rumi dhe Carter dhe burrin Jay-Z gjatë një pikniku familjar në Hamptons.

Fotografitë e publikuara në Daily Mail tregojnë se prindërit që po mbanin në dorë të vegjlit e tyre, ndërsa po kalojnë një kohë të këndshme në piknik. Të dy Rumi dhe Carter duken të adhurueshëm, të veshur me veshje të bardha të njejta, ndërsa Beyoncé duket po aq elegante sa gjithmonë veshur një fustan me print leopardi, të kombinuar me një kapelë të zezë të gjerë dhe syze dielli të mëdha.

Quality time: Beyoncé and Jay-Z enjoyed some sweet family time with a beach picnic on Sunday. The couple were spotted with their twins, Sir and Rumi, one, while lounging around in The Hamptons

beyonce-twins

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Beyoncé ruan me ngulm privatësinë e saj, mirëpo publikohen foto të binjakëve të saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...