Bleona shfaqet rrugëve të Stambollit, i ‘çmend’ turqit me dukjen e saj

1385

Bleona Zeqiri u bë e dashur për publikun pasi u bë prezantuesja e njëra ndër televizioneve kosovare.
Ajo u bë pjesë shumë herë në mediat roze e shumë herë edhe për peshën e saj, përcjell ORAinfo.    

Se fundmi ajo ka mahnitur publikun me disa foto të publikuara në Instagram, në të cilat duket më bukur se kurrë më parë.
Është veshur e gjitha në të zeza, dhe ka dalë rrugëve të Stambollit, dhe me veshjen e saj ajo do t’i ‘çmnend’ turqit. /ORAinfo/