Home ShowBizzz Blero dhe Afrona zgjedhin ftesat për dasmë, janë të veçanta

Blero dhe Afrona zgjedhin ftesat për dasmë, janë të veçanta

0
Blero dhe Afrona zgjedhin ftesat për dasmë, janë të veçanta

Dasma po afron, këto ftesa kanë zgjedhur Blero e Afrona.
Data po afron. 21 shtatori për këngëtarin Blero dhe modelen Afrona Dika, është dita më e veçantë në jetën e tyre.    
Pikërisht me këtë datë ata do ta kurorizojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan Kosovarja.
Çifti kanë nisur përgaditjet e dasmës qysh moti, ku pritet të jetë një aheng madhështor.  

Herë pas herë janë zbuluar detaje nga orgaizmi i dasmës, kurse sot duke qenë se data po afron çifti kanë bërë publike ftesat e tyre për mysafirët.
Për ftesat ata kanë zgjedhur tri ngjyra e bardha, e kaftë dhe ngjyrë qumështi, shije kjo e cila ka dalë mjaftë mirë.
Një model interesant i cili me siguri do të pëlqehet edhe nga të ftuarit.
Dasma pritet të jetë madhështore me 600 të ftuar, shumë prej tyre do të jenë fytyra publike.——————————————–
Ju pëlqeu “Blero dhe Afrona zgjedhin ftesat për dasmë, janë të veçanta”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...