Blerona vishet me këmishë të ngushtë, do t’iu lë pa fjalë me pamjen

225

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.
Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.    

Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.
E sot, ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me këmishë dhe xhinëse. E gjithë vëmendjen e merr gjok.si i saj gjigant. /ORAinfo/