Bora e madhe ia shkakton këtë problem Kaltrinës, veprimi i saj iu ‘befason’

168

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.
Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer që nga dalja e parë, përcjell ORAinfo.
Kaltrina është e martuar dhe këtë kohë është shtatzënë për herë të dytë.
Ajo është tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.
E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se bora e madhe ia ka mbuluar veturën, e ajo e ka pastruar edhe pse është shtatzënë./ORAinfo/