Home ShowBizzz Burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha femrat

Burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha femrat

0
Burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha femrat

 

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur që në daljen e parë në skenë dhe gjithmonë ajo komentohet shumë nga mediat rozë.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale.

Adelina është e martuar dhe ka një djalë e të cilit i bëri një festë madhështore për ditëlindje para pak ditëve.

E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve e sidomos varësja që burri ia ka blerë për këtë ditë.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha femrat”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...