Home ShowBizzz Butrint Imeri tregon aftësitë e tija si futbollist

Butrint Imeri tregon aftësitë e tija si futbollist

0
Butrint Imeri tregon aftësitë e tija si futbollist

 

Butrint Imeri njihet si një këngëtar mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare dhe këngët e tij priten me padurim nga fansat e tij.

Ai është tejet aktiv në rrjete sociale duke qëndruar gjithnjë shumë afër ndjekësve të tij. Në postimin e tij të fundit ai shihet në shoqërinë e futbollistit shqiptar Edon Zhegrova.

Djemtë shfaqen shumë të qeshur në komoditetin e një dhome. Ata marrin një top për të shfaqur aftësitë e tyre futbollistike, Edoni natyrisht është tejet i zoti me topin. Kurse për Butrintin nuk mund të themi të njejtën. /Prive.al

                   View this post on Instagram                            

@butrint_official dhe @edonzhegrova10 duke treguar aftësitë e tyre në futboll dhe vallëzim 😂

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

 

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Butrint Imeri tregon aftësitë e tija si futbollist”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...