Home ShowBizzz Çfarë bukuroshe është bërë vajza e Besnikut

Çfarë bukuroshe është bërë vajza e Besnikut

0
Çfarë bukuroshe është bërë vajza e Besnikut

 

Këngëtarin e hitit “Drenusha” po vazhdon ta dojë e favorizojë publiku.

Besnik Qaka, tani edhe ‘besnik’ i grupit NRG Band po del të jetë i pandalshëm sa i përket këngëve e hiteve, shkruan “Kosovarja”.

  

  

Ai bashkë me grupin e tij të njohur prej shumë dekadash çdo herë dinë se çfarë ti sjellin publikut, tanimë i kanë mësuar preferencat dhe shijet e tyre.

Krahas jetës muzikore, Besniku ka edhe një jetë të lumtur familjare. Ai është i martuar dhe ka një vajzë.

Së fundmi, këngëtari ka postuar një imazh të vajzës, ku po duket e këndshme dhe e bukur si nëna e saj./Kosovarja/.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Çfarë bukuroshe është bërë vajza e Besnikut”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...