Home ShowBizzz Çka e lidh Ismet Munishin me këngën “Shkrepsa e Duhani”

Çka e lidh Ismet Munishin me këngën “Shkrepsa e Duhani”

0
Çka e lidh Ismet Munishin me këngën “Shkrepsa e Duhani”

I ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë” në emisionin #gjesi në T7, ishte trajneri i futbollit Ismet Munishi.

Ai përmes 7 këngëve të përzgjedhura tregoi jetën e tij dhe atë se çka i lidh me to.

Nga një miks zhanresh përbëhej lista e Munishit, duke filluar nga grupi amerikan Queen dhe kënga “The show must go on” e deri te Meda me Mc Bekën dhe kënga “Një për krejt” Lista e tij filloi me këngën “Shkrepsa e duhani”.

Ai tregoi me këtë rast se çfarë e lidh atë me këtë këngë, pasi siç dihet, teksti ka të bëjë me një dashuri të pamundur.

#gjesi: “Rikthimi në kohë”, i ftuar Ismet Munishi