Home ShowBizzz ‘Çmendet’ Dua Lipa, i dashuri i saj nuk ia heq sytë nga te pasmet e Jennifer Lopez

‘Çmendet’ Dua Lipa, i dashuri i saj nuk ia heq sytë nga te pasmet e Jennifer Lopez

0
‘Çmendet’ Dua Lipa, i dashuri i saj nuk ia heq sytë nga te pasmet e Jennifer Lopez

I dashuri i Dua Lipës është kapur duke shikuar të pasmet e Jennifer Lopez.
As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez.    
Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin e Met Gala dhe për këtë mbrëmje të vepantë ajo ka vendosur të shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Careë.
E megjithëse e dashura e tij është dukur për mrekulli, Isaac i ka pasur sytë te dikush tjetër, shkruan Gazeta Express.
Bëhet fjalë për Jennifer Lopez, e cila si gjithmonë, ka treguar për mrekulli trupin e saj bombastik.

E derisa JLo po pozonte në tepihun e kuq, Isaac po kalonte prapa saj dhe nuk mundi pa kthyer kokën për të parë bukuroshen dhe fokusi i tij patjetër ishte tek të pasmet e Lopez.