Home ShowBizzz Dafina Zeqiri shfaqet pa pikë grimi

Dafina Zeqiri shfaqet pa pikë grimi

0
Dafina Zeqiri shfaqet pa pikë grimi

 
 

Kohëve të fundit është duke qëndruar në NewYork.

Dafina Zeqiri, pas shumë angazhimeve të shumta, u arratis në Neë York, dhe atje duket se po momente jashtëzakonisht të paharruara.

Duke qenë tejet aktive në rrjetet sociale, publikimi i imazheve të ndryshme nga ajo nuk po mungojnë aspak, të cilat padyshim po marrin pëlqime dhe komente të shumta nga adhuruesit e saj.

Kësaj rralle erdhi me një fotografi të shkrepur para pasqyrës, e cila ani pse u shfaq në veshje sportive dhe pa grim, ajo dukej më në formë se kurrë.

Duket se qelësi i formulës së saj është kjo pra thjeshtësia. /Kosovarja/

 
 

Loading...