Home ShowBizzz Dalin pamjet, biznesmeni turk e ‘grushton’ Genta Ismajlin!

Dalin pamjet, biznesmeni turk e ‘grushton’ Genta Ismajlin!

0
Dalin pamjet, biznesmeni turk e ‘grushton’ Genta Ismajlin!

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po e jeton një romancë të lumtur dashurie.
Madje, krijuesja e shumë hiteve duket se “shkrihet” e tëra pas mashkullit i cili i ka pushtuar zemrën.      
Ajo dhe biznesmeni i suksesshëm turk Hysein Usta, tash e sa kohë po dalin hapur pranë njëri-tjetrit.
Së fundmi Genta ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram disa video ku shihet duke u argëtuar me të dashurin, teksa po testonin aftësitë e tyre në “karate”.    
Me poshtë i gjeni pamjet kur genta ‘grushtohet’ nga i dashuri i saj milioner.


——————————————–
Ju pëlqeu “Dalin pamjet, biznesmeni turk e ‘grushton’ Genta Ismajlin!”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...