“Dashnija ime”, kënga më e re e Sabri Fejzullahut

145

Sabri Fejzullahu pavarësisht viteve nuk ka të ndalur duke sjell këngë të reja

Sabri Fejzullahu ka dhënë premier këngën e tij më të re, “Dashnija
e ime”, një këngë që e ka lansuar sonte.

Kënga është një këngë më ritmike, e stilit të Sabriut derisa
është punuar nga Orkenc Hyka me tekst dhe muzikë, kurse tekstin e ka shkruar Petro
Xhori.

Sabriu nuk është ndalur këtë vit dhe ka të realizuara disa këngë të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku dhe fansat e tij. /GazetaExpress/