Home ShowBizzz Dasmë e madhe në familjen Thaçi, shikojeni si duket Lumja ‘nusja’ e presidentit

Dasmë e madhe në familjen Thaçi, shikojeni si duket Lumja ‘nusja’ e presidentit

0
Dasmë e madhe në familjen Thaçi, shikojeni si duket Lumja ‘nusja’ e presidentit

Tashmë ka filluar dasma në familjen e presidentit të Kosovës Hashim Thaci, ku beqarisë po i jep fund Vetoni, djali i Nazmi Thacit

Vëmendjen në dasmë kanë marrë cifti i ri, por aq më shumë mori vemendje bashkëshortja e presidentit Lumnije Thaci

”Nusja” e presidentit po duket shumë elegante e veshur në një fustan shumë të thjeshtê dhe të vecantë

Shikoni më poshtë pamjet që “Zëri.info” ka siguruar nga kjo dasmë

Loading...