Home ShowBizzz Defnen e kujtoni si fëmijë, por ja si duket si 20-vjeçare

Defnen e kujtoni si fëmijë, por ja si duket si 20-vjeçare

0
Defnen e kujtoni si fëmijë, por ja si duket si 20-vjeçare

E mbani mend “Defnen”, kështu duket si 20-vjeçare.
Njëra ndër protagonistet e serialit “Gymysh”, ishte aktorja Kayra Simur apo siç njihej si vogëlushja “Defne”, e cila ishte një vajzë e mençur dhe e dashur.       
Në serial ajo ishte vajza e aktorit Serdar Orçin apo siç njihej si “Onuri” dhe aktores Ayça Varlier apo siç njihej si “Pënari”.
    
Kanë kaluar vite që nga transmetimi i serialit “Gymysh”, ku ajo ishte vetëm 14-vjeçe.
Tash, aktorja ka 20 vjet dhe do t’ju befasojë me ndryshimin. Bukuroshja është e ëmbël si atëherë, shkruan rtv21.

Aktorja e njohur turke njihet edhe për role të tjera, si në serialin “Marid”, “Kiz Takimi”, e të tjera.——————————————–
Ju pëlqeu “Defnen e kujtoni si fëmijë, por ja si duket si 20-vjeçare”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...