Diellza Kolgeci shtatzënë, por zgjedh të postojë këtë fotografi pa rroba në borë

303

Rreshjet e sotme të borës që nuk po ndalen i kanë kujtuar Diellza Kolgecit një fotografi të realizuar pikërisht në borë

Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë, e Diellza Kolgeci duket se këtë vit nuk ka rrezikuar për të realizuar ndonjë fotosesion në dëborë

Bukuroshja, ndërkaq, është mjaftuar duke publikuar një fotografi të realizuar në janar të vitit 2010, shkruan Gazeta Express

Në këtë foto, Diellza shihet vetëm në një pallto dhe kapele të trashë, teksa pozon në borë

Diellza ka konfirmuar në fund të vitit të kaluar se është në lidhje me basketbollistin Yll Rugova dhe se po pret një fëmijë me të, ndërsa gjininë e fëmijës vetëm ajo ende nuk e di