Home ShowBizzz Diellza s’po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni si është bërë

Diellza s’po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni si është bërë

0
Diellza s’po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni si është bërë

Diellza Kolgeci tani po i shijon muajt e parë si nënë e re.
Modelja kosovare dhe futbollisti i njohur, Fisnik Rugova e quajtën vajzën e tyre me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.      
Pas lindjes duket se Diellza nuk po mund t’i largojë krejtësisht kilogramët e tepërt.
E këtë e dëshmon me foton e fundit të publikuar në rrjete sociale ku vërehet barku i saj i fryrë./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Diellza s’po mund t’i largojë kilogramët e tepërt pas lindjes, shikoni si është bërë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...