Dilara nuk i ndahet burrit të saj shqiptar, kështu e puth në publik

464

 Ebru Ozkan është sinonim i bukurisë turke, aktorja më shumë se për profesionin e saj komentohet për pamjen joshëse dhe shijen e mirë të stilit.
    
Ajo i dha fund beqarisë me aktorin shqiptar nga Shkupi, Ertan Saban, me të cilin ka një raport të shkëlqyer, përcjell ORAinfo.
Të paktën këtë e prezanton në media çifti, që shpesh edhe ndiqen nga mediet.
Mirëpo Ebru një fotografi të postuar në Instagram e tregon se është e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj.
Një puthje me plot pasion e dashuri, Ebru e ndau edhe me fansat e saj.