Home ShowBizzz Djali i Almedës e ‘Çenarit’ sapo erdhi në jetë, ja më çfarë fjalë e pret babai

Djali i Almedës e ‘Çenarit’ sapo erdhi në jetë, ja më çfarë fjalë e pret babai

0
Djali i Almedës e ‘Çenarit’ sapo erdhi në jetë, ja më çfarë fjalë e pret babai

Tolga i kushton fjalë zemre djalit të sapolindur
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë.    
Tolgahan Sayisman përmes rrjeteve sociale i ka dedikuar fjalë zemre djalit të tij, shkruan lajmi.
Ai publikoi një fotografi, në të cilën tregon se si e kanë dekoruar dhomën e spitalit, ku Almeda e solli në jetë djalin.
“Tani ka një rrahje zemre. Mirë se erdhe në familjen tonë, djali im i dashur”, ka shkruar Tolga.
Për ndryshe, Almeda dhe Tolga kanë vendosur që djalit t’ia vendosin emrin Efehan.