Home ShowBizzz Djali i Elitës dhe Gjikos ka fatin të flejë në këtë vend

Djali i Elitës dhe Gjikos ka fatin të flejë në këtë vend

0
Djali i Elitës dhe Gjikos ka fatin të flejë në këtë vend

 

Elita dhe Gjiko njihen si çifti më i ëmbël i show bizit. Edhe pse i takojnë botëve të ndryshme njëri reper e Elita moderatore ishte pikërisht bota e televizionit që i bëri të bashkohen.

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe , më vonë duke e kurorëzuar edhe me martesë, e sot janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Zëri, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që njihen si çifti më i dashuruar, ata njihen dhe përfliten edhe për jetën super luksoze që bëjnë.

Reperi Gjiko është prej atyre që posedon edhe jaht luksoz dhe veturat prej tipeve më të shtrenjta.

E fatin që të flejë  në këto vetura luksoze në prehrin e nënës po e ka djali i tyre bukurosh Zëri i vogël./Kosovarja/.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Djali i Elitës dhe Gjikos ka fatin të flejë në këtë vend”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...