Do befasoheni se si dukej Remzie Osmani para 17 vitesh

202

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në estradën tonë shqiptare. Muzika që ajo kultivon pëlqehet shumë nga fansat

Çdo fotografi që ajo poston në rrjetet sociale nga jeta private, bëhet lajm. Ndër vite Remzia ka ndryshuar shumë për nga ana estetike

Në një fotografi të saj të vitit 2002, e krahasuar me ditën e sotme ajo dukej shumë ndryshe

Në bazë të dukjes së sotme me të kaluarën, lë hapësirë për mendime që Remzie Osmani ka bërë operacione plastike, transmeton gazetametro.net

Shikoni fotografinë e saj para 17 vite dhe sot