Home ShowBizzz Do të befasoheni, kështu ka përfunduar ‘Azra’ pas serialit

Do të befasoheni, kështu ka përfunduar ‘Azra’ pas serialit

0
Do të befasoheni, kështu ka përfunduar ‘Azra’ pas serialit

Alina Boz është një prej aktoreve më të njohura turke.
Me rolet e saj, ajo arriti të jetë shumë e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.    
Në publikun shqiptar, Alina u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.
Pas përfundimit të serialit duket se Azra ka ndryshuar shumë dhe mezi do ta njihni./ORAinfo/  ——————————————–
Ju pëlqeu “Do të befasoheni, kështu ka përfunduar ‘Azra’ pas serialit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...