Do të mbeteni pa fjalë, kjo është motra joshëse e Afërdita Dreshajt

121

Afërdita Dreshaj, ka një motër që shumë shpesh është pjesë e mediave rozë.
Ajo njihet si motra e bukuroshes dhe këngëtares Afërdita Dreshaj.    

Por, Jehona Dreshaj mund të krenohet me asetet e saj të cilat vlerësohen shumë nga fansat e saj në Instagram.
E këtë ajo e ka bërë sonte ku ka postuar një fotografi në rrjetet sociale e ku ekspozon gjoksin e saj gjigant para afër 100 mijë ndjekësve në Instagram.