Home Kuriozitete Donte ‘Jaguar’, djali hedh në lum BMW që i sollën prindërit

Donte ‘Jaguar’, djali hedh në lum BMW që i sollën prindërit

0
Donte ‘Jaguar’, djali hedh në lum BMW që i sollën prindërit

Pak janë fëmijët që si dhuratë ditëlindjeje nga prindërit marrin makina.

Edhe më të paktë janë ata që si makinë marrin një BMW 45-mijë euroshe
Por ky 22-vjeçar në Indi nuk ka qenë aspak i kënaqur nga prindërit edhe me këtë dhuratë.

Për inat, ai e ka futur makinën në ujë, e ka filmuar duke u mbytur, dhe videon ia ka çuar të atit për t’i treguar se çfarë ndodh kur nuk i blen djalit Jaguarin që kërkon.

Ngjarja ka tërhequr vëmendjen e mediave, dhe prindërit kanë deklaruar për Fox News se ata e dinin që Jaguari ishte më i preferuar, por BMW-në mund ta përballonin me paratë që kishin për të birin, ndaj prisnin që ai të kënaqej dhe me të. Kurrsesi nuk prisnin të ndodhte kjo.

Disa kalimtarë që u ndien keq për makinën e shtrenjtë u përpoqën shumë që ta nxjerrin nga uji, por nuk patën sukses.

BMW-ja mbeti në fund të lumit, ndërsa djali mosmirënjohës, i quajtur Akash, u arrestua nga policia dhe u qortua nga opinioni në masë.

Loading...