Home ShowBizzz Duket shumë më e re, por shikoni sa vite mbush sot Agnesa

Duket shumë më e re, por shikoni sa vite mbush sot Agnesa

0
Duket shumë më e re, por shikoni sa vite mbush sot Agnesa

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të përfolur dhe të pëlqyer shqiptare.
Ajo u bë e njohur në public që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.    
Që nga atëherë ajo ka qenë gjihmonë në qendër të mediave dhe të publikut.
Ajo sot feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më e re ajo mbush 33 vite./ORAinfo/